Rüyada incir görmek neye işarettir Rüyada incir yemek ihya

0 89

Rüyada incir görmek, nesebe ve soyun devamına, beden sıhhatine, güzel ve temiz rızka, manevi güzelliklere, bolluğa, berekete ve ucuzluğa işaret eder. Bazı tabircilere göre . Rüyanın görülme şekli ve rüya görenin ahvaline göre, pişmanlık, haram mal, hastalık ve üzüntüye işaret eder

Rüyada incir görmek imam nablusi

İncir Kuran-ı kerimde adı geçen benzersiz bir meyve veya yemiştir. Sağlık bakımında faydaları çok fazladır. Rüyada incir gören kimsenin nesli soyu devamına delalet eder. İncir görmek faydalı ilim ilede tabir edilir, incirin örtü altında saklanması hasis kimseye işaret eder.

Rüyada incir görülmesi meşakkatsiz yani zahmetsiz rızada işaret ediyor olabilir. Rüyayı gören kimsenin durumuna göre inci tövbe etmeye kötü arkadaş çevresinde uzaklaşmaya da yorulur.

İncir salih müslüman için, bolluk bereket ve ucuzluğa, fasık günahkar müslüman için ise hüzün, sıkıntı ve pişmanlığa işaret eder. Fakat bu sıkıntı ve pişmanlıkta büyük nimettir, pişmanlık tövbedir.

Rüyada beyaz incir görmek neye işaret eder

Rüyada beyaz incir görmek devamlı nimet ve rızka delalet eder, yeşil incir borçlu olmaya fakat ödeme imkanına işaret eder. Siyah incir umduklarına kavuşmaya ve korktuğu şeylerden emin olmaya delalettir.

Rüyada incir yemek ihya

Rüyada incir yediğini görmek, geçiminin, kolay ve meşakkatsiz olacağına, eğer mevsiminde yiyorsa yakın zamanda sevinçli bir haber alacağına yorulur.

Rüyada Kuru incir yemek ne anlama gelir

Kuru incir haset ve dedikoduya işaret eder, fakat bunu siz mi yapacaksınız size mi yapılacak. Genelde her ikide olur, fakat kuru inciri yiyen kimsenin hasedi daha fazla olur. Çünkü haset nedeni ile hastalanır, kuru incir ile şifa bulur.

Rüyada Ağaçtan incir Toplamak

Neslinin devamına çoluk çocuğunun mürüvvetini görmeye delalet eder. İncir ağacı zahmet ile elde edilen büyük mala işaret eder. İncir ağacından incir toplamak helal kazanca, başka meyve toplamak ise haramdan gelecek mala delalet edebilir.

Rüyada incir ağacı ve meyvesini görmekte aynı şekilde yorumlanır. Rüyanın detaylarına iyi bakın bazen incir ağacı, hasetçilerin toplandığı yer olabilir.

Rüyada incir yemek ve yedirmek

Rüyayı görenin kişinin, meşhur ve akranları arasında öne çıkan biri olacağına, dost düiman ayrımı yapmayan herkes ile görüşen ahlaksız ve menfaatçi kimseye işaret edebilir. Başka bir tabiri ise incir yemek ve ikram etmek, iki aile arasında, evlilik yolu ile başlayacak hısımlığa işaret eder.

Rüyada birine incir vermek

Sır paylaşacanız bir meselenin zuhuruna işaret edebilir. Rüyayı gören kimse cömert ve iyi niyetli, incir verdiği kimse de katı cimri biri olabilir. Cömert olan O alçak cimriden zarar görebilir, dikkatli olması için ikaz olabilir bu rüya.

Rüyada kurtlu incir görmek

Haram mala işaret edebilir, kazancınıza siz farkında olmadan haram karışmış olabilir. Bu tabirin dışında sağlam incirden kurt çıkması günahlardan temizlenmeye, tövbe etmeye işaret eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.