Rüyada kedi görmek ne demek ne anlama gelir islami Rüyada evde kedi görmek diyanet

Rüyada kedi saldırması görmek etrafınızda size haset eden kıskanç ve nankör insanlar olduğuna işaret ediyor.

Rüyada kedi görmek | Rüyada yavru kedi görmek diyanet | Rüya tabirleri
0 105

Rüyada kedi görmek, islami rüya tabirlerine göre hayra yorulması gereken daha çok ikaz anlamlarını taşıyan rüyalardan biridir. ‘‘Kedi sevgisi imandandır’’ Hadisi-i Şerifini hatırlatmakta fayda görüyoruz. Kedi ile alakalı rüyalar, rüya tabirleri sitelerinde en çok hatalı yorumlanan rüyalardandır. İslami kaynaklarda kedi hakkında geçen en bariz özelliklerden biride temizliktir.

Rüyada kedi görmek ne demek

Rüyada kedi görmek, kötü kurnaz ve hasetçi kadına işaret eder şeklinde tabir edilmesi uygun değildir. Kedi daha çok dişiliği temsil etsede doğru şekilde hayra yorulmalıdır.

Rüyada görülen bir kedi, merhameti yardım severliği ve kadınların güçlü yönlerine işaret eder, liderlik, toparlayıcılık merhamet ve affedicilik gibi.

Rüyada görülen kedi bazen rüya gören kişinin durumana göre başka bir şeye işaret ediyor olabilir, mesela evcil hayvan, ev veya çocuk.

Rüyada evde kedi görmek, çocukluğunuzda öğrendiğiniz temel değerlere geri dönemiz gerektiğini anlatır.

Rüyada kedi görmek neye işarettir diyanet

Rüyada kedi görenin kadın veya erkek olmasınına göre her manaları olabilir. Dolayısıyla kedi görmek ne demek islami rüya tabirleri nelerdir aktaralım.

Kadın olsun erkek olsun rüyasında kedi gören kimse baskın ve domine edebilen karakterdir. Aynı zamanda ince, hassas ve merhametli bir kimsedir.

Rüyada siyah kedi görmek;

Kadın için kendisine uzanan bir yarım elini geri çevirmesi gerektiğine işaret eder.

Erkekler için ise derhal kendi değerlerinden ve ailesinden kopmaması gerektiğini temsil eder.

Rüyada beyaz kedi görmek;

Kadın için saf ve şeffaf olmak adına, hayat tarzı ile çok dikkat çekmeye başladığının bir ikazı olarak tabir edilir.

Erkek için ise tam tersi daha fazla şeffaf olması ve çevresindekiler kurnazlık yapmaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada kedi saldırması;

Kadın için hem cinsinden gelebilecek bir saldırıya dikkat etmesi, konuşmalarına ve davranışlara çeki düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Erkekler için çevresindeki insanların kendisini kıskandığı ve haset ettiği anlamını taşır, davranışlarında ve insanlar ile ilişkilerinde daha mesafeli olması gerekir.

Rüyada bir sürü kedi görmek

Rüyada bir çok kedi görmek diyanet tabiri, size uygun olmayan bir çok insan ile birlikte hareket etme eğiliminde olduğunuza işaret ediyor. Böyle bir durum içine girmeniz sizi çok yıpratabilir daha sakin ve sade bir hayat tarzını tercih etmelisiniz.

Rüyada çok sayıda kedi görüyor fakat bu durumdan rahatsız oluyorsanız, toplu olarak bir arada bulunduğunuz dernek lokal, kulüp STK vb kimselerin art niyetli kişi veya kişiler tarafından manüple edildiğine delalet eder.

Rüyada kedi sevmek

Her halükarda sizin için güzel bir rüyadır hem sizin hemde dostlarınızın vefalı ve iyi insanlar olduğunuza delalet eder.

Rüyada hasta kedi görülmesi

Başka insanların hayatlarının sizi derinden etkilediğine maddi ve manevi bir ivme kazanmanıza mani olduklarına işaret eder.

Rüyada yaralı bir kedi görmeniz ise başınızdaki idarecinin, müdürün veya amirin iki yüzlü bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada yavru kedi görülmesi

Yavru kedi çevrenizde sizden yardım bekleyen fakat bunu tam olarak ifade edemeyen birine işaret eder.

Anne ve yavru kediler görmekte aynı şekilde tabir edilir fakat bu yardım akrabalarınızdan biri veya birilerine delalet eder.

Rüya tabirleri sayfamız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.