Tarçın Yağının Göğüs Büyütme İçin Kullananların Yorumları

Tarçın Yağı Göğüs Büyütme İçin Nasıl Kullanılır?

0 147

Tarçın Yağı Göğüs Büyütme İçin Kullanılır mı?

Göğüslerin küçük olması çoğu kadının ortak problemidir.Tarçın yağı göğüs büyütmekte kullanabileceğimiz doğal yağlardandır. Tarçın yağı kullanmak, kan dolaşımının daha hızlı olmasını sağlar. Bu nedenle göğüslere uygulanırsa büyüme etkisi sağlayacaktır. Tarçın yağını uyumadan önce ve düzenli olarak kullanmak gerekir. Yeterli miktarda yağı göğüs uçlarına değdirmeden ve masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilir. Birkaç uygulama sonrasında etkisini görülmeye başlanır. Göğüslerin büyümesi için dilerseniz sadece tarçın yağı, dilerseniz de diğer yağlarla hazırladığınız karışımları kullanabilirsiniz.

Göğüs Büyütmek İçin Tarçın Yağı Nasıl Kullanılır?

Her gece yatmadan tarçın yağını göğüslerinize sürün. Göğüs ucunun kahverengi kısmına değdirmeyecek şekilde göğüslerinize masaj yapın. Her gün buna devam edin.

Göğüs büyütmek için aromatik yağlardan yardım alabilirsiniz. Bu yağlar arasında en popüler olanı tarçın yağıdır. Tarçın yağını cildinize sürerken, göğüs uçlarındaki pembe kısımlara gelmemesine dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde ciddi bir yanma hissi oluşacaktır. Avuç içinize yeteri kadar tarçın yağı aldıktan sonra masaj yaparak uygulamanız gerekir. Bu uygulamanın uyku öncesinde yapılması tavsiye edilir. 1 aylık düzenli kullanım sonucunda, göğüsler belirgin şekilde dolgunlaşacaktır.

Tarçın Yağı İle Göğüs Büyütenlerin Yorumları

Göğüslerimin büyümesi için 15 gündür tarçın yağı sürüyorum, çok memnun kaldım. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar değişeceğini beklemiyordum. Neredeyse 5 cm fark etti. Ben sadece tarçın yağı sürüyorum. Kuzenim ise içerisine zeytinyağı eklemeyi tercih etti. 1 haftada 3 cm büyüdüğünü söyledi. Bence kesinlikle denemelisiniz! Ama sürerken göğüslerinizin pembe kısımlarına gelmemesine dikkat edin, çok sızlatıyor. Ben şöyle uyguluyorum; önce yağı güzelce yediriyorum. Sonra iki göğsümü de 25 kere, saat yönünde çeviriyorum. Bu hareketten sonra ellerimle göğüslerimi yukarı doğru itip, birden bırakıyorum. 25 kez tekrarladıktan sonra bitiriyorum.

Göğüslerimi büyütmek için ben de tarçın yağı ile masaj yapıyorum. Ama henüz bir etkisini görmedim maalesef. Kokusu da çok ağır. Duş alsam bile cildime yapışmış gibi kalıyor. Ailem odama geldiği zaman karabiber kokusu aldığını falan söylüyor, öyle yoğun bir koku.

1 aydan uzun süredir göğüs büyütmek için tarçın yağı kullanıyorum ve göğüslerim dolgunlaştı. Ama 1 ya da 2 beden büyüdü diyemem. Uygulamayı bırakmayı denedim, göğüslerim yeniden eski haline döndü. Yine de küçük olmasındansa dolgun olsun diye uyguluyorum işte. Bir de göğüs büyütmek için şu yöntemi duydum çok tavsiye ediyorlar; biraz su ve ¼ fincan çemen tozunu güzelce karıştırıp hamur haline getirin. Sonra bu karışımı göğüslerinize sürüp 10 dakika boyunca masaj yapın. Süre dolduktan sonra ılık suyla durulayın. Daha etkili bir sonuç için, gün içerisinde 2 defa yapılması tavsiye ediliyor.

Merhaba, ben çörek otu ve tarçın yağını karıştırıp uyguluyorum 1 haftadır. Aynı zamanda hayıt otu çayı da tüketiyorum. Şimdiden daha dolgun ve büyük göğüslerim olduğunu görebiliyorum.

Benim göğüslerim kendi avcumu bile doldurmuyordu. 12 gün önce tarçın yağı sürmeye başladım. Şimdiden avcumu dolduracak kadar büyüme var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.