Tefal Düdüklü Tencere Kullananların Yorumları

Tefal Düdüklü Tencere Yorumları Nasıldır?

0 23

Düdüklü Tencere Kullanımı

Sunduğu kolaylıklar sayesinde düdüklü tencereler, en kullanışlı mutfak araç-gereçleri listesinin başında gelmektedir. Yemeklerin lezzetini bozmadan daha çabuk pişmesini sağlayan bu ürünler doğru kullanıldığı takdirde, pişmesi için uzun süre beklemek zorunda kaldığınız yemekleri dakikalar içinde servise hazır hâle getirir.

Tefal düdüklü tencere de en çok tercih edilen düdüklü tencere markalarındandır.

Tefal Düdüklü Tencere Kullananların Yorumları

Üç yıldan beri tefal düdüklü tencere kullanmaktayım. Hatta standart tencereleri tamamen hayatımdan çıkardığımı söyleyebilirim. Özel kitapçık ve saati de son derece yararlı. Kitapçıkta her yemek için hangi programda pişirileceği ve uygun pişirme süreleri detaylı olarak açıklanmış. Saati ise, yemeğinizin altını ne zaman kısacağınızı ve kapayacağınızı hatırlatıyor. Havasını kolaylıkla açarak, en fazla 15 dakika içinde birbirinden farklı pek çok yemek pişirebiliyorum.

Tüm yemekleri hem çok hızlı bir şekilde hem de besin değerini ve lezzetini yok etmeden pişirebilen tefal düdüklü tencereden çok memnunum. Bundan böyle ne sert etler, ne de kuru bakliyatlar beni hiç zorlamıyor, hepsi tefal’in gücü sayesinde lokum gibi oluveriyor. Bazı sitelerde bu ürün ile ilgili çok olumlu şeyler yazılmıştı. O yazılanlar beni teşvik etti ve alıp kullanmaya başladım, harika bir seçim yaptığımı her geçen gün daha iyi anlıyorum. Yemek pişirmenin en iyi yolu tefal kullanmaktır, tefal düdüklü tencere mutfağımın baş tacıdır.

Ben aldığım günden beri hiçbir zorluk yaşamadım ve tefal düdüklü tencereyi gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Düdüklü tencereyle yemek pişirmek çok pratik ancak doğrusunu söylemek gerekirse, eski nesil düdüklüler içime sinmiyor. Tefal düdüklü tencere ise oldukça başarılı olduğundan hiçbir problemle karşılaşmadım. Açıp-kapatma işlemi de gayet basit. Yemekleri çabucak pişiren bu ürünü tüm ev hanımlarına öneriyorum, en ufak bir sıkıntısı çıkmadı.

Tefal düdüklü tencerenin kalitesinden çok memnunum. Aslında ben düdüklü tencere kullanmaktan çok korkuyordum fakat bu ürünü rahatlıkla kullanabiliyorum. Pişirme özelliklerinin yanı sıra akıllı saat fonksiyonuyla da ön plana çıkıyor.

Doğru tencereyi kullanmak, yemeğin ziyan olmaması için çok önemlidir. Ben de bundan dolayı yeni tencere alacağım zaman ayrıntılı bir şekilde araştırıyorum. Düdüklü tencere markalarını karşılaştırdım ve kararımı Tefal’den yana verdim. İndirimli fiyatıyla satın almıştım, az ödeyip çok kazançlı çıkmak muhteşem bir duygu. İnternetteki yorumlardan etkilenerek bu ürünü denemeyi düşündüm, ürün hakkında yazılan pozitif değerlendirmelerin doğru olduğunu görmüş oldum. İndirimi fırsat bilerek bir tane de arkadaşıma alıp hediye etmiştim. Tencerenin boyutu da çok uygun. Kuzu incik yapacağım zaman 15 dakikalık programı seçiyorum, kafî geliyor. Hiçbir dezavantajı yok, bence vakit kaybetmeden almalısınız.

Yemeklerimi 1 aydan beri tefal düdüklü tencereyle pişiriyorum ve %100 memnuniyet garantili olduğunu ifade etmeliyim. Daha önce hiç düdüklü tencere kullanmamıştım, tefal ile başlangıç yapmak çok güzel oldu fakat keşke bu fırsatı daha erken değerlendirseydim. Yaşantıma adeta yeni bir soluk getirdi. Tanınmış markalara bol bol para dökeceğinize, yüzde 50 daha az ödeyerek tefal düdüklüyü tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Dijital saati de onu benzerlerinden farklı kılmaktadır. Örneğin yemeğiniz pişerken başka bir işle meşgul olsanız bile tencerenin saati, zamanı geldiğinde sizi uyaracaktır.

10 sene kadar önce bir gün düdüklü tencerem patlamıştı ve o acı tecrübenin ardından bir daha düdüklü tencere almamıştım. 1 ay evvel tekrar kullanmaya karar vererek tefal düdüklü tencereyle yola çıktım. “İyi ki de almışım” diyorum ve bu ürünü bırakmaya hiç niyetim yok. Hem nefis hem de çok hızlı yemek pişirmemi sağlıyor. Bence siz de benim kadar memnun kalacaksınız, mutfağınızda bu kaliteye mutlaka yer açmalısınız.

İki haftadan bu yana tefal düdüklü tencere kullanıyor ve her yemek pişirdikçe üstün performansına tekrar şahit oluyorum. Önceden de düdüklü kullanıyordum fakat onlar tefal gibi hızlı pişiremiyordu. Bunun yanı sıra tefal düdüklülerin kulpları katlanabilir yapıda olduğundan büyük kolaylık sağlıyor.

Bir arkadaşım bana tefal düdüklü tencere hediye etmişti. İlk kullanımda et sote pişirmiştim. 15 dakika içinde etler, yumuşacık ve tam ayarında hazır oldu. Bu bile onun başarısını anlatmaya yeter. Çalışan her kadının mutfağında bulunmalı diye düşünüyorum. Her bütçeye uygun ve yemekleri pişirirken ayrı bir lezzet katıyor. Kısaca, gerçekten denemeye değer.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.