Rüyada Aslan Görmek Ne Demek Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak Diyanet

Rüyanızda ilk defa aslan gördüyseniz mal, mülk veya ilim sahibi olacağınız şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslan görmek | Rüyada aslan görmek imam nablusi | Rüya tabirleri
7 829

Rüyada aslan görmek çok farklı şekillerde tabir edilir, rüyayı gören kişinin o andaki durumu bulunduğu yer gibi bir çok farklı rüya yorumları olabilir. Biz en güzel rüya tabirlerinden hemen  başlayalım.

 • Rüyada aslan önünüzden gidiyor ve siz hiç korkmuyorsanız sizin için canını dahi verecek güzel bir dostunuz var demektir.
 • Rüyanızda aslana bindiğinizi görmek islami rüya tabirlerine göre hayatta veya vefat etmiş bir Evliyadan yardım alacağınıza işaret eder.
 • Rüyanızda aslanın birşeyler aradığını gördüyseniz, size çok büyük bir ikazdır bu rüya. Yanlış yoldasınız, yanlış işlerden ve kötü arkadaşlardan hemen sıyrılın.

Rüyada aslan görmek ne demek diyanet

Aslan hem güçlü hemde zalim kimseye işaret eder, psikolojik rüya tabirlerinde aslan görmek gurur, güç, kudret ve cesaret duygularına olan ihtiyacınızı temsil eder.

Rüyanızda aslan ile mücadele ettiğini gören kimse, başarılı olurda aslanı öldürürse, başarıya öldüremez ise başarısızlığa uğrar.

Rüyasında aslan eti yediğini gören kimse büyük başarı güç ve kudret sahip olabilir fakat zalim bir şekilde, kendisine ve çevresindekilere zarar vererek.

Rüyada aslan görmek imam nablusi

Rüyasında aslan ile mücadele edip kurtulduğunu gören kimse, güçlü düşmanın saldırısından kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında aslanın kendisine saldırmadığını gören kimsenin sıkıntıya, kedere ve üzüntüye sebep olan şeylerin son bulacağının müjdesidir.

Rüyada aslan sürüsü görmek ve o sürü ile mücadele ettiğini gören zenginliğe, ilim hikmet ve kudret sahibi olacağı şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada korktuğu halde bir asalanın sırtına biyorsanız, hiç korkmayın maddi ve manevi büyük devlete kavuşacağınızın işaretidir.

Rüyada aslana hiç korkmadan biniyorsanız elinize geçecek fırsatların kıymetini bilme noktasında zaafiyetleriniz var demektir bu.

Rüyada aslan görmek diyanet

Rüyanızda aslandan bir parça elinize geçiyorsa, bir mirasa mülke veya ummadığınız yereden gelen mala mülke veya paraya işaret eder bu rüya.

Rüyada aslan beslemek, çok büyük başarılar yakalayacağınızı temsil eder, aynı zamanda size mesafe kazandıracak kimseyi işaret eder.

Rüyanızda ilk defa aslan gördüyseniz mal, mülk veya ilim sahibi olacağınız şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslan görmek aynı zamanda devlet başkanına işaret eder, bu rüyayı gören kimse güç, kuvvet ve saadete ereceği şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslandan kaçmak islami yorumu

Rüyada aslandan kaçmak başarılı olmak istediğiniz işlerinizde meleke sahibi olmaya başladığınıza, saklanmak ise meleke sahibi olduğunuza işaret eder.

Rüyada aslan görmek, üç şekilde tabir edilir devlet başkanı, cesur kimseye ve güçlü düşmana, götüldüğü gibi iki müjde bir ikaz var bu rüyada.

Rüyanızda aslan görmüşseniz makam, rütbe elde edecek kapasiteye sahip olduğunuza işaret eder. Fakat siz çok çalışıyorsanız müjde, gayret etmiyorsanız ikaz olarak algılayın bu rüyayı.

 • Rüyada aslan saldırısından zarar görmüşseniz hemen yataktan kalkın ve hayırdır inşaallah deyin. Cenab-ı Hakka ‘‘cellecelalüh’’ sığının rüyanızı kesinlikle kimseye anlatmayız.

Rüyada aslan öldürdürmek aslan sütü içmek

Rüyasında aslan öldürdüğünü gören kimse her anlamda ve her alanda aksaklıklar yaşasada başarıyı elde edecek kapasite sahibidir.

Rüyasında aslan sütü içtiğini ve hiç korkmadığını gören kimse makam mevki sahibi güçlü bir ailenin yardımını alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyasında evinde, tarlasında bahçesinde şehrinde aslan görmek bolluk bereket ve zenginliğe hayırlı uzun ömre işaret eder.

Aslanın bir şehre veya bir yere saldırdığını gören kimse o şehre veya o yere musallat olan çok büyük düşmana işaret eder.

Aslan veya aslanların saldırısına karşı koyan tanıdık bir kimseyi rüyanızda görmüşseniz, O kimse hayatta ise hemen yardıma gidin.

Vefat etmiş ise geride kalan yakınlarına yardım edin çok büyük devlete kavuşursunuz.

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir

Rüyada kedi görmek ne demek

Rüyada yılan görmek nedir

7 Yorumlar
 1. Nejla çetin diyor

  Rüyada aslanı önümden giderken görüyorum uzaktan çisini yapıyor benim koluma geliyor kolum yanıyor sanki sıcak suyla yanmış gibi

  1. PuWiki Editor diyor

   Hayırlı olsun inşaallah. Rüyada aslan görmek Sizin durumunuza göre devlet başkanına, güçlü komutana veya amire işaret eder. Peşinden gitmek ise size yeni riskli ufuklar açılacağına delalet edebilir. Tabii ki idrar aslan için normal bir durum, size isabet etmesi ise yük alacağınıza, fakat bu durumdan karşı tarafın haberdar olmayacağına delalet ediyor. Toplumsal veya kurumsal her ne ise bir yola girme aşamasındaysanız tekrardan gözden geçirin. Bu değecek mi, kendiniz hırpalamaya değer mi?

   1. Ayşenur diyor

    Rüyada yanımda elimden tutan beni heyecanlı bir şekilde hadisene diye denize doğru yüzmeye çekiştiren bir arkadaşım vardı. Denizin içinde kumsala yakın sığ yerlerde muazzam heybetli turunç yeleleri olan aslan sürüsü ve onlarla iç içe zebra sürüsü vardı. Aslanlar ve zebralar ön ayaklarını ileri uzatmış. Uyur vaziyette gibi toplular. Ama uyumuyorlar. Uyanıklar. Ve birbirlerine hiç dokunmuyorlar. Arkalarda bir iki aslan suyun içinde yürüyor. Arkadaşım hiç korkmuyor hiç yadırgamıyor onları ve onların önünden hızlıca geçip denize giriyor. Bense biraz korkuyorum ama daha çok onların heybetli turuncu yeleleri dikkatimi çekiyor. Korkumu yenip biraz onlarla aramı açacak şekilde önlerinde n geçiyorum. Onlarda hiçbir hareketlenme olmuyor. Daha sonra denizin üzerinde uçarak ilerliyorum. Ellerimle orta boyutlarda gri renkli köpek balıkları yakalıyorum. Hem de birsürü. Sayısıni hesaplayamıyorum bile. Sudayken yüzüyorlar canlılar. Ama elime alınca cansızlaşıyorlar. Hiç çırpınmıyorlar ama birden cansız oluyorlar.
    Neyse birden bire bir oda gibi bir yerde buluyorum kendimi biraz karanlık ortam yanımda iki kişi var ve ben havadayım. Yerden oldukça yüksekteyim. İkı kişi uçmuyor ama onlar yerde ve yerde bir balık var. Balık oldukça hareketsiz ama tam can verecekken bir kere çırpıniyor. Öyle bir çırpınyorkı çok yükselip bacağima çarpiyor. Ben de korkuyorum. Odadaki kişilerden biri de çırpındı hayvan normal tabii diyor. Diğeri onaylıyor.

    1. PuWiki Editor diyor

     Hayırdır inşaallah, hayırlı bir rüya. Deniz manevi hayata işaret eder, manevi hayat imandır. Denizde aslanların ve zebraların hareketsiz fakat canlı durmaları haram ve batıl ticarete işaret ediyor. Onların arasından korkarakta olsa geçip gitmeniz ve denizde balık yakalamanız ise helal ve doğru ticaret hayatına işaret ediyor. Tabi ki bu konuda helale harama dikkat eden doğru düzgün bir iş arkadaşı ile yapmanız gerektiğine bir işaret var. Balığın çırpınması ve sizi yakalaması rızıktır, diğerlerinin onaylaması toplumda itibarlı biri olacağınıza işaret ediyor.
     Kısaca toparlayalım, ili, manevi hayat, helal rızk, ticarette başarı ve itibara işaret eden bir rüya. Doğru arkadaş seçimi ise işin ikaz kısmı, haram işleyen kötü arkadaşa uymak bu tabirlerin hepsini sıfırlar. Herşeyin doğrusunu Allahü teala bilir. Fakat dikkate alınacak bir rüya görmüşsünüz.
     Hayırlı günler dileriz.

 2. Isimsiz diyor

  Ruyamda eski evimizin onunde iki aslan geziyor, ben yanlarina gidip oksuyorum. Sonra annemi goruyorum. Onu elinden tutup evin icine sokuyorum ona zarar gelmesin diye. Kapinin onune gelip her iki aslan uzaniyor, bir an korku hisseder gibi oldugum halde, aldirmayip yine yaklasiyorum aslanlara ve daha sonra eve giriyorum.

 3. Eylem diyor

  Merhaba ben ve kardeşim dışarı çıkıyorduk aslanın mahalleye geldiğini ama aslanın sadece sesleri duyduğunu görmediği gördüm bir kızın kolunu kopardı biz saklandik arabaya binip kacacaktik tam gidiyoruz aslan arabanın sesini duydu biraz gittikten sonra durduk kendi evimize doğru gidiyorduk çıktık arabadan saklandik Aslan geldi bizi görmedi sesimizi ciksrmasigimiz için sonra kızımı beşikte sokakta gördüm ağlıyordu aslan sesini duydu ben hemen koştum kızımın yanina beşiğe sarıldım kızımı susturmak için aslan tam dibimize geldi kızım sustu o arada aslan ağzını açtı ben uyandım

 4. Ziyaretçi diyor

  Rüyamda sevdiğimle uzaya çıkmak için hazırlık yapıyorduk. Gideceğimiz yer dahi biliniyordu orada dişi aslan ve kaplan olacaktı. Tüm bunlara hazırlıklı olarak gidecektik. Tüm alıştırmalar egzersizleri dahi yaptık bunu da büyük bir ekiple yapıyorduk. Bu ekip bizi hazırlıyordu. Zamanı geldiğinde bizi araçsız olarak fırlattılar ve uzayın boşluğunda süzülmeye başladık. Önce çok güzeldi sonra dünyadan uzaklaştıkça biraz korku oldu. Sonunda varacağımız yere pat diye geldik. Bir tane Kaplan ve dişi aslanlar vardı ve sayısı çok fazlaydı. Saldırmıyorlardı. Ama her biri kendi bölgesine sahipti ve çevremizi sarmış onların ortasında kalmıştık. Bölgelerinde inanılmaz güzel meyveler yemekler vardı ve çok zengin bir yerdi. Daha sonra bir yol bulup çıkmak için kaplana hareket ettim. Onu uzaklaştırmak istiyordum. Ama bölgesini terketmiyor miskin miskin oturup kükrüyordu. Zarar vermemesi için de sevdiğimi yanımdan ayırmıyordum. Çok uğraştım ve sonunda yerinden kalktı üzerime sıçradı ama ben ondan kaçtım. Ve o heyecanla uyanmışım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.