Rüyada Aslan Görmek Ne Demek Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak Diyanet

Rüyanızda ilk defa aslan gördüyseniz mal, mülk veya ilim sahibi olacağınız şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslan görmek çok farklı şekillerde tabir edilir, rüyayı gören kişinin o andaki durumu bulunduğu yer gibi bir çok farklı rüya yorumları olabilir. Biz en güzel rüya tabirlerinden hemen  başlayalım.

  • Rüyada aslan önünüzden gidiyor ve siz hiç korkmuyorsanız sizin için canını dahi verecek güzel bir dostunuz var demektir.
  • Rüyanızda aslana bindiğinizi görmek islami rüya tabirlerine göre hayatta veya vefat etmiş bir Evliyadan yardım alacağınıza işaret eder.
  • Rüyanızda aslanın birşeyler aradığını gördüyseniz, size çok büyük bir ikazdır bu rüya. Yanlış yoldasınız, yanlış işlerden ve kötü arkadaşlardan hemen sıyrılın.

Rüyada aslan görmek ne demek diyanet

Aslan hem güçlü hemde zalim kimseye işaret eder, psikolojik rüya tabirlerinde aslan görmek gurur, güç, kudret ve cesaret duygularına olan ihtiyacınızı temsil eder.

Rüyanızda aslan ile mücadele ettiğini gören kimse, başarılı olurda aslanı öldürürse, başarıya öldüremez ise başarısızlığa uğrar.

Rüyasında aslan eti yediğini gören kimse büyük başarı güç ve kudret sahip olabilir fakat zalim bir şekilde, kendisine ve çevresindekilere zarar vererek.

Rüyada aslan görmek imam nablusi

Rüyasında aslan ile mücadele edip kurtulduğunu gören kimse, güçlü düşmanın saldırısından kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında aslanın kendisine saldırmadığını gören kimsenin sıkıntıya, kedere ve üzüntüye sebep olan şeylerin son bulacağının müjdesidir.

Rüyada aslan sürüsü görmek ve o sürü ile mücadele ettiğini gören zenginliğe, ilim hikmet ve kudret sahibi olacağı şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada korktuğu halde bir asalanın sırtına biyorsanız, hiç korkmayın maddi ve manevi büyük devlete kavuşacağınızın işaretidir.

Rüyada aslana hiç korkmadan biniyorsanız elinize geçecek fırsatların kıymetini bilme noktasında zaafiyetleriniz var demektir bu.

Rüyada aslan görmek diyanet

Rüyanızda aslandan bir parça elinize geçiyorsa, bir mirasa mülke veya ummadığınız yereden gelen mala mülke veya paraya işaret eder bu rüya.

Rüyada aslan beslemek, çok büyük başarılar yakalayacağınızı temsil eder, aynı zamanda size mesafe kazandıracak kimseyi işaret eder.

Rüyanızda ilk defa aslan gördüyseniz mal, mülk veya ilim sahibi olacağınız şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslan görmek aynı zamanda devlet başkanına işaret eder, bu rüyayı gören kimse güç, kuvvet ve saadete ereceği şeklinde tabir edilmelidir.

Rüyada aslandan kaçmak islami yorumu

Rüyada aslandan kaçmak başarılı olmak istediğiniz işlerinizde meleke sahibi olmaya başladığınıza, saklanmak ise meleke sahibi olduğunuza işaret eder.

Rüyada aslan görmek, üç şekilde tabir edilir devlet başkanı, cesur kimseye ve güçlü düşmana, götüldüğü gibi iki müjde bir ikaz var bu rüyada.

Rüyanızda aslan görmüşseniz makam, rütbe elde edecek kapasiteye sahip olduğunuza işaret eder. Fakat siz çok çalışıyorsanız müjde, gayret etmiyorsanız ikaz olarak algılayın bu rüyayı.

  • Rüyada aslan saldırısından zarar görmüşseniz hemen yataktan kalkın ve hayırdır inşaallah deyin. Cenab-ı Hakka ‘‘cellecelalüh’’ sığının rüyanızı kesinlikle kimseye anlatmayız.

Rüyada aslan öldürdürmek aslan sütü içmek

Rüyasında aslan öldürdüğünü gören kimse her anlamda ve her alanda aksaklıklar yaşasada başarıyı elde edecek kapasite sahibidir.

Rüyasında aslan sütü içtiğini ve hiç korkmadığını gören kimse makam mevki sahibi güçlü bir ailenin yardımını alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyasında evinde, tarlasında bahçesinde şehrinde aslan görmek bolluk bereket ve zenginliğe hayırlı uzun ömre işaret eder.

Aslanın bir şehre veya bir yere saldırdığını gören kimse o şehre veya o yere musallat olan çok büyük düşmana işaret eder.

Aslan veya aslanların saldırısına karşı koyan tanıdık bir kimseyi rüyanızda görmüşseniz, O kimse hayatta ise hemen yardıma gidin.

Vefat etmiş ise geride kalan yakınlarına yardım edin çok büyük devlete kavuşursunuz.

 

Don`t copy text!