Rüyada at görmek nedir neye işarettir  ne anlama gelir

0 16

Rüyada at görmek, helal rızka, düşmana karşı zafere, makama, zenginliğe, yolculuğa, hanıma, çocuğa, asalete ve itibarlı ahlak sahibi insani vasıflara işaret eder.

Rüyada at görmek ihya rüya tabirleri

Rüyada at görmeniz hayırlıdır, bol ve geniş rızka ve düşmanlara karşı zafer elde edeceğiniz anlamını taşır, rüyadaki diğer detaylar bu tabiri güçlendirir veya zayıflatır.

Rüyada at binmek işin ehline ustasına itibar ve zengilik müjdeler, ehil olmayana ise başına bela olacak işlere ve mala işaret eder.

Rüyada koşan at, bir meselede karar aşamanızda olduğunuza delalet eder. At sizin komutlarınıza uyuyorsa, verdiğiniz kararların isabetli olacağına işaret eder.

Rüyada at sürüsü, eğer atları otlatıyorsanız bir topluluğa lider olacağınıza, atların sizin ile hiç alakası yoksa çevrenizde ki imkanlara ve fırsatlara karşı kapalı bir iç dünyanız var demektir.

Rüyada ölmüş at ortağa, hanıma veya çocuğa da delalet eder, ölmüş at görmek sizin uzun ömürlü olacağınıza işaret eder.

Rüyada at arabası görülmesi, meşhur olmaya ve şerefli birine veya Onun açtığı yoldan gitmeye ve insanlara faydalı hizmetler yapmaya işaret eder.

Rüyada siyah ve beyaz, at görmek imam nablusi

Rüyada beyaz at, din ve dünya bakımında, akranlarından ve kardeşlerinden, daha önde olmayı veya olacağını gösterir

Rüyada siyah at, itibar ve şerefe nail olmaktır, at görmektir, düşmana veya rakiplere karşı galip gelmektir, siyah at diğer tabirleride güçlendirir,

Rüyada kahverengi at görmek, yanına yaklaşılabilen güzel huylu biri olduğunuza veya olacağınıza işaret eder, fakat önceki hayatınızın çokta iyi olmadığını işaret eder.

Rüyada sarı at, pek az. görülen rüyalardandır, hastanın sağlıklı olacağına, rüya sahibinin başına buyruk ve aklına tabi biri olduğuna ve sürekli başına dert açtığına işaret eder.

Siyah benekli beyaz ata binen kişin konumuna göre hep başarılı olacağına, zenginlik, itibar ve güç kazanacağına işaret eder.

Fakat her yeri siyah ata binen yapacağı seyahatten zarara uğrayabilir ikaz niteliğinde bir rüyadır pek hayra yorulmaz, fakat siz yinede hayra yorun.

At kuyruğunun çok kıllı olması neslinin devam üzere ve çokluğuna, kuyruğunun kesik veya kısa olması neslinin atlığına veya devam etmeyeceğine işaret edebilir.

Uzaktan süvarisi veya binicisi olan atlı birini görmek, müjdeli ve sevindirici haberler alacağınızı temsil eder. Hanımı hamile olan at ve binici görürse erkek çocuğa işaret eder.

Rüyada evin içinde at görmek

Rüyada evde at görmeniz, evli için ev halkına ve yeni bir çocuğa işaret eder, bekarlar için evlenmeye alamet olabilir.

Atın evin içnde ve evler arasında koştuğunu görülmesi, O beldeye yağacak yağmurlara ve sel baskınına işaret eder.

At görmek rüya tabirleri

Bir evden atın çıktması, o bölgeden seyahat veya vefat sebebi ile birini çıkacağına işaret edebilir.

Rüyada attan indiğini gören kendi kararı ile işinden veya ticaretinden, öğrenci ise okulundan ayrılacağına işaret eder.

Tembel at işlerde gevşekliğe ve tenbelliğe, deli bir at ise delilik çılgınlık yapan erkeğe işaret eder. Bu rüya kediniz için veya başkası için görülebilir, bir uyarı ikazdır size.

Rüyada tay görmek, çocuk olmasına işaret eder, çocuğu olanlar için ise, evladının din ve dünya muradlarına ereceğine işaret eder.

Rüyada aygır veya kısrak ne anlama gelir

Gösterişli kısrak, zengin hanıma veya hanımının desteği ile servete ve itibara nail olacağına işaret eder,

Rüyada aygır görmek, düşmana karşı zafere, bekarlar için kısrak ise varlıklı ve zengin bir hanım ile evlenmeye işaret eder.

Rüyada at ısırması

Hayırlıdır başarılı işlere projelere imza atacağınıza alamettir, atın ısımaya çalışması ise zorlu bir mücadeleden sonra başarı gelebileceğine işaret eder.

Rüyada aslana binmek ne anlama gelir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.