Rüyada et görmek ne anlama gelir rüya tabirleri nedir

0 36

Rüyada et görmek, kişinin durumuna ve rüyada öne çıkan belirgin şeylere göre, değişik tabirlere delalet eder.

Rüyada et görmek rüya tabirleri nelerdir

Rüyalar ruhun istikametidir, Allah indinde, müstahak veya layık olduğunuz halinizi gösterir.

Pişmiş et ve pişmiş et yemek çok hayırdır, helal mala ve fakir olanın malında artışa ve zengin olmaya işaret eder.

Çiğ et yemekte hayırlı ticaret veya meslekten kazanılan mala kazanca işaret eder, fakat çiğ eti görüp yememek pek hayırlı değildir.

Ne olduğu bilinmeye etler ise, toplumda baş gösteren yozlaşmaya, fitnelere ve belalara karşı kısa süreli zafer elde etmeye işaret eder.

İnsan etinin yenilmesi veya çiğnenmesi gıybet, dedikodu fitne ve haram yoldan fuhşa, şehvete delalet eder,

Rüyada çiğ, pişmemiş et görmek nedir

Eğer kazancınız haramdan ise, pişmemiş çiğ et görmek, hastalığa, çiğ et satın almak ise bereketsizliğe ve musibetlere işaret eder.

Rüyada başkasının evinde çiğ et görmek, yine hastalığa ve haram mala işaret edebilir, fakat helal kazancı olan biri için de sağlık ve berekettir.

Vahşi veya yırtıcı hayvan eti ise ganimet malına, çok çalışkan ve cesaretli olmaya işaret eder, rüyanın görülme şekline göre ikazda olabilir.

Yılan eti düşman veya rakipleri karşısında zafere ve ganimete, vahşi fakat caiz olan hayvan etleri ise helal rızka işaret eder.

Rüyada et doğramak nedir

Rüyada et doğradığını görmek iyidir, miras malına, hayır hasenata, din ve dünya bakımından akranlarını geçmeye işaret eder.

Semiz ve caiz olan hayvan eti doğrayan kimse içi, direk veya dolaylı yoldan miras malına işaret eder, farklı bir kazançta olabilir.

Sığır kesmek ve  etini doğramak doğru itikada işaret eder, bidat ehli, fasık ve günahkarlar için tövbe etmeye işaret eder.

Koyun eti doğramak, yeni arkadaşlar dostlar kazanacağına, bütün doğranmamış koyun eti ise bazı sıkıntılara işaret eden ikazdır.

Rüyada birine et vermek, birinden et almak

Her iki rüyada hayırlıdır, tabire ihtiyac yoktur, fakat rüyanın görülme ve etin cinsine şekline göre farklı manalar taşır.

Koyun eti vermek veya almak, helal dünya malına, sığır eti vermek veya almak ise dini konularda dönüm noktasında olduğunuza işaret eder.

Deve eti vermek sultanın malının dağıtılmasına aracılık, deve eti almak ise sultandan gelen mala işaret eder.

Rüyada birinin et vermesi

Doğranmış et hayırlıdır, sağlık sıhhate, bekarlar için evliliğe ve yuva kurmaya ve soyunu devam ettirmeye delalettir.

Rüyada kırmızı et gördüm nedir

Rüyada kırmızı et tabiri, diğer beyaz etlerden ayrım için ifade edilir, bunun dışında gerçekten bir kırmızılık öne çıkıyorsa.

Rüyada kırmızı veya kokmuş parça et, but veya et parçası almanız rüşvet teklif edileceğine, vermeniz ise rüşvet almaya işaret edebilir, büyük günahtır.

Martı gibi eti haram olan kuş eti, hilekar ve yalancı düşmana, kuş yavrusunun eti meşakkatle kazanılan mala işaret eder.

Tavuk eti bir kadından göreceğiniz iyiliğe, kuş eti ahiret menfaatine cennet nimetine, insan eti ise düşmana galip geleceğinize alamet edebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.