Rüyada su görmek ne anlamına gelir akan su görmek nedir

0 24

Rüyada su görmek tabirleri, Rüyalar ruhun istikametidir içinde bulunduğunuz, layık veya müstahak olan halinizin size gösterilmesidir.

  • Faydalı ilim öğrenmeye ve öğretmeye.
  • Miras malına, doğrudan veya dolaylı.
  • Evlenmeye veya çocuk doğmasına.
  • Uzun ömre ve hayırlı ömüre.
  • Bela ve Musibete yada fitneye.
  • Hapse girmeye veya işin durmasına.
  • Sefere çıkmaya  veya müjde almaya.
  • Haram veya helal mal kazanmaya.

Rüyada su görmek neye çıkar imam nablusi

Bol ve berrak şekilde su görmek, ucuzluğa ve geçim rahatlığına, ayrıca adil bir toplum yapısına, kısıtlı ve bulanık su ise zıt manaya işaret edebilir.

Rüyada berrak su aktığını görmek, helal kazanca, din ilimlerine ve hastanın ve salgın hastalıkların iyileşmesine işaret eder.

Rüyada berrak su birikintisi, kalp güzelliğine, yakınlarınıza iyilik yapmaya varsa göz hastalığının iyileşmesine işaret eder.

Rüyada evin içinde su görmeniz, bekarlar için evlenmeye, evliler için neslinin devamına ve bereketli seneye işaret eder.

Rüyada su görmek ve su içmek neye işarettir

Rüyada kana kana su içmek imam nablusi hazretlerine göre, büyük ticari helal kazanca işaret eder. Şişeden veya avuç ile su içmek size has bir şey olabilir.

Rüyada bardaktan su içmek, çocuk sahibi olacağınıza, su berrak ise çocuk ve hanımınız sayesinde ecir alacağınıza işaret eder.

Rüyada tastan su içmek, eski bir tas ise fakirliğin sona ereceğine, yeni gösterişli bir tas ise faydalı ilimler öğreneceğinize işaret eder.

Rüyada şekerli su içmek, geçimde ferahlığa, dini bilgilerde istidada hasta kimselerin şifa bulmasına işaret eder.

Rüyada okunmuş su içmek, saf kalplisiniz, cinler ve cinci hocalar saf kalpli insanlara daha çabuk tesir eder, unutmayın cin tesiri mutlak değildir korkmayın.

Rüyada su görmek ve su içmek neye işarettir
Rüyada su görmek ve su içmek neye işarettir

Rüyada bardak bardak su içmek ama doymamak

Rüyada su içip doymamak, namazı kılmayanların gördüğü rüyadır, ölümlerin en acısı namazı vazife bilmeyenlerin ölümüdür. Açlık ve susuzluk ızdırabı ile ölürler ne kadar yemek ve su verilse bu ızdırap izole olmaz. Rüyada namaz kılmak nasıl tabir edilir.

Rüyada su görmek ve suya girmek nedir

Durgun su iyi değildir, geçici hapse veya ticaretin duracağına, geçimin zorlaşacağına gam ve kedere işaret edebilir.

Rüyada tuzlu su görmek geçim sıkıntısına, tuzlu su içmek haram mala, tuzlu suya girmek ise sıkıntıdan hastalıktan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bulanık su gören hasta sıhhat bulur, derdi olan derman bulur, fakir bir kimse bulanık suya girse fakirlikten kurtulur.

Rüyada bulanık suya düşmek ve çıkmak, istemediğiniz bir durum ile karşılaşmaya fakat sonucunun hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada suda ateş görmek nefsine çok düşkün ve kibirli kimseye işaret eder, unutmayın azan dağlarda olsa cezasını bulur.

Küpte berrak su gören kimseye direk veya dolaylı miras malı gelebilir, küpte görülen bir hayvan ölüsü haram miras malına işaret eder, fakat mirasçıya haram değildir.

Soğuk su ile gusül eden kişi tövbe eder ve salih müslümanlardan olur, sıcak su ile gusül eden dinde ve imanda sabit kalır sebat eder.

Rüyada kaynar su içmek şiddetli belaya ve üzüntüye işaret edebilir, sıcak su içmek hastalığa, ılık su içmek ise ferahlığa işaret eder.

Rüyada kendini suyun içinde görmek

Tatlı suda elbisesi ıslanan yolculuğa çıkabilir, tatlı suya giren helal rızka, tuzlu veya deniz suyuna giren ilim erbabı veya hekim olabilir.

Kendini soğuk suya bırakan fakat hiç üşümeyen veya ıslanmayan kimse büyük beladan musibetten kurtulur ferahlar.

Rüyada bulanık dereden geçmek, iş veya okul hayatınızda vasat kaldığınıza, fakat bu durumu bir şekilde atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada hızlı akan su görmek, akan su piyasaya ticarete işaret eder, izlemek ise fırsatlardan istifade edemediğinize girişimci olabileceğinize delalet eder.

Suyun üzerinde yürüdüğünü gören kimse, akranları arasında öne çıkar, fakat Allah rızası mı yoksa nefsinin rızası mı yaşadığınız hayat ip ucunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.