Rüyada kan görmek ne demek rüyada idrardan kan gelmesi nedir

0 35

Rüyada kan görmek, haram mala, çileye, zarara ve ziyana, iftiraya uğramaya, zengin ve güçlü olmaya, hastalığa veya sıhhate, evlenmeye yada çocuk düşürme endişesine işaret edebilir.

Bir okuyucumuz, rüyada kan görmek rüyayı bozar mı diye sual etmiş, öncelikle şunu söyleyelim, her rüya olduğu gibi çıkmaz. Rüya ilmine ilm-i tabir denir yani tabire muhtaç tabir edilmesi gerekli. Elbette bazı  rüyalar olduğu gibi çıkar, fakat çoğu rüyaların tabir edilmesi lazımdır.

Dolayısıyla kan görmek rüyaları da tabire ihtiyaç olan rüyalardandır. İçinde bulunduğunuz hali yada Allah indindeki layık veya müstahak olduğunuz karşılığa işaret edebilir, ikaz edebilir fakat mutlaka olacak diye bir durum söz konusu değildir.

Rüyada kan görmek rüya tabirleri

Rüyada korkutucu ve ürkütücü şekilde kan gördüyseniz, gerçek hayatınızı bir gözden geçirin, yanlış işleriniz var ise bu rüyayı bir ikaz olarak kabul edin.

Yolunu kaybeden yolcu veya gezgin rüyada kan görürse tekrar yolunu bulur ve salimen gideceği yere ulaşır veya başkaları tarafından bulunur.

Kan rüyası kişinin gücüne ve itibarına veya malına mülküne , bu konuda kendisine yardımcı olan veya olacak yardımcıya veya kefile işaret edebilir.

Bekar kız için evliliğe veya evlilik düşüncesine, hamile bayan için çocuk düşürmeye veya düşürme endişesine işaret edebilir.

Rüyada yerde kan görmek, haram ve değersiz mala işaret eder, fakat bu mal kime ait rüyayı göme şeklinize göre değişir.

Rüyada görülen kan yanlış beslenmeye veya  hafif  bir hastalığa işaret edebilir. Hafife almamak gerekir doktora edin.

Rüyada kan verdiğini görmek ne anlama gelir

Kan vermek bilinçli ve istekli bir harekettir, artık başkalarına bağımlı halden kurtulacağınıza, hayatınızı düzene ve disipline edeceğinize işaret eder.

Rüyada çok kan görmeniz

Rüyada görenin kendisinden çok kan aktığını görmesi, aile, akraba veya iş yaptığı kişilerin birlikte kazandığı miras, ticari kazanç veya başka bir menfaatin dışında kalacağına işaret edebilir.

Rüyada kan aktığını görülmesi

Rüyada vücudundan kan aktığını gören hasta sağlığına kavuşur ve bir miktar mal veya mülke kavuşur, feraha erer.

Rüyada başkasından kan aktığının görülmesi

Hasta için sıhhate, fakir biri için zenginliğe, fasık biri için günaha tövbeye ve islam yoluna girmeye ve evli bir için neslinin devamına işaret edebilir hayra yorun.

Rüyada kan içmek nedir

Rüyada insan kanı içmek fitne ve belalardan emin olmaya, zengin olmaya hayvan kanı içmek ise umulmadık bir menfaate işaret eder.

Rüyada kan kustuğunu görmek

Günahkar fakat, rahmete erecek ve tövbe nasip birine,  kendi nefs muhasebesi ve kul haklarını dünyada helalleşme vakti geldiğine işaret eder.

Rüyada elbisede kan görmek

Bir düşmanınız ise ve rüyada elbisenizde kan varsa, iftiraya uğradığınıza veya uğrayacağınıza işaret eder, kan kan ile temizlenmez, su ile temizleniz yanlış yola sapmayın.

Elbisenizde gördüğünüz  kan kendi kanınız ise yakın çevrenizden, yırtıcı hayvan kanı zalim ve güçlü bir düşman tarafından atılacak iftiraya delalet edebilir.

Namaz kılan birisi elbisesinde, bedeninde veya namaz kıldığı yerde kan görmesi,  namaza ait meselelerinde eksik ve yanlış bilgiye sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada kan gölü görmek

Hayırdır inşaallah deyin böyle bir rüya gömenizin sebelerini kendi iç ve yakın dış dünyanızda arayın. Her gün evden çıkarken ve yatarken Ayet-el Kürsi okuyun, başında ve sonunda 3 salevat-ı şerif getirin.

Rüyada idrarda kan görmek ne demek

Erkekler için yanlış yolda olduğuna veya sapacağına işaret etmesi bakımından bir ikazdır, bayanlar için ise aşırı evhamlı biri olduğuna işaret eden psikolojik bir rüyadır.

kansızlık neden olur

idrardan kan gelmesi nedir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.