Rüyada para görmek ne demek kağıt para rüya Tabirleri

0 62

İhtiyaç sahibi için rüyada para görmek ihtiyacın görülmesine, rızka, çok mala ve kazanca, manevi yükselmeye işaret edebilir. Diğer yönden, kibre, yalana, iftiraya kıskançlığa ve musibetide haber verebilir. Rüyalar ruhun istikametidir, rüyanın görülme şekline göre farklı tabirleri vardır.

Rüyada para görmek neye işarettir

Rüyada çok parası olduğunu gören kişi, güçlü ve sözü geçen biri olabilir. Fakat para günah işlemeyi ve böbürlenmeyi kolaylaştırdığı için sıkıntıya sebeb olabilir. Paranın ağılığını kaldırabilen hazmedebilen kimse için hayırlıdır. Rüyada para görmek, gösterişe, mücadeleye, aldanmaya veya aldatmaya işaret eder. Bu manaların delalet ettiği şeyler ise üzüntü, sıkıntı, hased etmek ve kırcı sözler işitmektir.

Rüyada paralar görmek ihya

Rüyada para gören kimse kişilerin özel hayatı ve ticari işlerini araştıran kişidir. Rüyayı başkası için gördüyseniz, direk kendisine tabiri ile berber rüyayı anlatın. Tabi ki nasihatinizi dinleyecekse! eğer kendiniz için gördüyseniz haliniz düzeltin. Bir birinden değişik cins ve değerdeki paralar sıkıntıya kedere işaret eder.

Rüyada madeni para görmek islami yorum

Madeni paralar, zorluk yorgunluk ve dinde noksanlığa işaret edebilir. Rüyayı görenin haline göre ehli ise valiliğe veya bir grubun reisliğine delalet edebilir. Gümüş paralar içinde demir paralar görmek, ameli ve itikadi bidat işlemeye işaret edebilir.

Rüyada bakır para görmek ihya

Rüyada bakır para görmek, yalan ve çirkin  sözlere yani dedikoduya düşmanlığa, bakır parayı elinizen çıkartmak ise sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Para bozmak birilerine düşmanlık edeceğinize işlerin yolunda gitmeyeceğine delalet edebilir dikkat!

Rüyada gümüş para görmek ihya

Rüyada gümüş para iyi sözlerle ve iltifata mazhar olacağınıza, müjdeli haber almaya borçlu kimsenin borcunuzu ödeyeceğine işaret eder. Zengin için zarardan ziyandan korunmuş ve zekatı verilmiş mala delalet eder.

Rüyada altın para görmek ihya

Gümüş para tabirine yakın tabir edilir. Fakat gümüş ile altın paraları bir arada görmek ve saymak devamlı musibete ve sıkıntıya delalet eder. Bu sıkıntılar şer veya hayır işlerinde olabilir. Fakat musibet ve sıkıntı arasındaki fark yer ile gök arasındaki fark gibidir.

Rüyada bozuk para Saymak ihya

Güvenilir emin kişiye yorulur, rüyanızda bozuk para sayıyorsanız, devlet katından bir iyilik veya makam alacağınıza işaret eder. Rüyada bozuk para sayan kimse ya kederlenir yada kurtuluşa erer ve ferahlar. Sır saklamaya veya bir sırra vakıf olmaya delalettir.

Rüyada kağıt para görmek imam nablusi

İhtiyac sahibinin ihtiyacını görmeye, rızka ve musibetten sonra ferahlamaya delalet eder. Haklı olduğunuz konuda delil getirmekten ve derdiniz anlatmaktan aciz kalabilirsiniz. Rüyada parayı çok seven kişinin toplumdaki itibarı biter.

Rüyada kağıt para saymak ne demek

Sultana veya hakime işaret eder, rüyada para sayan kişi, sözü dinlenen ve sözü geçen hüküm sahibi kişi demektir. Rüyada elinize para geçmesi müjdeli bir habere yorulur, o paraları saymak ise sevinçe işaret eder.

Rüyada tanıdık birinden para almak

Çok para destesi görmek veya birinden almak, çok mala, çok kazançlı bir işe ve zengin olmaya işaret eder. Bunu tanıdık birden almak O kişi ile olan irtibatınıza delalet eder. Genelde rüyada tanıdık birinden para alan kişi O kişiden iyilik görür.

Rüyada para almak ne demek

Mihnet altına girmeye ve üzüntü çekmeye delalet edebilir. Rüyada açıktan para almanız dedikodu ve fitneye sebeb olabilir. İçinde bulunduğunuz duruma göre kavga ve gürültüden uzak kalmanız için bir ikazdır bu rüya.

Rüyada para Bulmak ne demek

Rüyasında yerde para gören kimse kendisini alakadar etmeyen bir konuya karışabilir. Rüyada para bulmak ehli için manevi anlamda yükselmeye. Ticaret ile iş yapan için sermayesiz kazanca işaret eder. Para bulmak rızka ve ihtiyacının karşılanmasına delalet eder.

Rüyada altın görmek ve bulmak ne demek

Dünya para birimleri açıklaması

Dünya para birimleri galeri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.