Rüyada cami görmek camide namaz kılmak ne anlama gelir

0 24

Rüyada cami görmek, elbette çok hayır ve berekettir, cami toplanma ve yayılmaya işaret eder. Allahü tealanın razı olmadığı şeylerden gönlünü toparlamaya, razı olduğu şeyleri ise yaymaya işaret eder.

Konu başlıklarımız;

 • Rüyada cami görmek nedir
 • Rüyada camide Kuran-ı Kerim okumak
 • Rüyada camide namaz kılmak ne anlama gelir
 • Rüyada camide abdest almak
 • Rüyada yeni cami yapıldığını görmek
 • Rüyada caminin yıkıldığını görmek
 • Rüyada cami kapısı görmek
 • Rüyada camide tanıdık görmek
 • Rüyada eski cami görmek
 • Rüyada cami temizlemek anlamı
 • Rüyada camide kalabalık görmek
 • Rüyada eski cami görmek
 • Rüyada beyaz camin görmek

Rüyada cami görmek rüya tabirleri nelerdir

Cami görmek toparlanmaya ve kendine gelmeye işaret eder. İş işten geçmeden kalbiniz toparlamanız lazımdır. Kalbiniz topladıktan sonra bu toparlanmayı bütün azalarınıza ve hayatınıza yaymalısınız. En net tabiri budur, diğer detaylı tabirlere dikkat edin hep bu noktaya işaret edecektir. Herşeyin doğrusunu

Rüyada cami görmek devlet başkanına, adil hakime ve pazara, yani topluma ve piyasalara işaret eder. Rüyada caminin tamir edilmesi, temizlenmesi, kalabalık olması. Kapısının açık veya kapalı olması gibi detaylar size bu konular hakkında ayrıca bilgi verir.

Rüyada camide, Kuran-ı Kerim okumak, abdest almak, ve namaz kılmak gibi durumlardan sizin öne çıktığınız durumlar Allahü tealanın rızasına delalettir, ayrıca tabir edilir.

Rüyada camide Kuran-ı Kerim okumak

Kuran- Kerimin bir ismide Furkan’dır, Furkan hakkı batıldan ayırmak demektir. Kuran-ı Kerim okumak mutlak şifadır, şandır şereftir itibardır.

Camide okumak hasta kişi için şifa bulmaya, her ne derdi tasası varsa kurtulmaya işaret eder. Camide güzel sesle okuduğunu gören kimse büyük izzet ve şerefe nail olur, akranlarını geçer.

Rüyada camide abdest almak görmek

Hayırlı bir işe başlangıç aşamasında olduğunuza, manevi anlamda günahlardan temizlenme ve tövbe etme makamına işaret eder.

Rüyada camide abdest alan kişi kaybettiği şeyi bulur, tüccar ise güzel ve karlı ticaret yapar, yine hasta kişi yardım görür ve şifaya kavuşur.

Abdestini bir türlü tamam edemeyen veya abdest almasını beceremeyen kimse sıkıntıya düşer fakat camide olduğu için mutlaka kurtulur. Rüyada abdest almak tabiri

Rüyada camide namaz kılmak ne anlama gelir

Rüyada camide namaz kılarken ezberden Kuran-ı Kerim okumak, maddi manevi akranlarını geçmeye, saygı duyulan, itibarlı, fakat çok tevazu ehli biri olacağına işaret eder.

Rüyada camide namaz kılmak din ve dünya sadetinize ve, Allahü tealanın Cennet ve Cemali ile  müşerref olacağınızı müjdeler.

Din ve dünya denilince, sağlık, sıhhat, helal kazanç, karlı ticaret ve evlatlarının hayrını görmek hepsi dahildir. Çekilen sıkıntılar dahi bu saadetlere dahildir.

Rüyada cami yapıldığını görmek

Rüyada cami inşaatı görmek, hayırlı amel ve işlere vesile olacak işlere başlayacağınızı  işaret eder. Fakat bu rüyayı anlatınca iş kabiliyetinizde varsa sahtekar kimseler hemen dostunuz olur. İşleriniz bozar sevap kazanayım derken günaha ve yıkıma girersiniz.

Genelde istismarcı ve sahtekar kimseler böyle yalan rüyalar uydururlar ve insanları etkileme yolunu tutarlar. Size böyle bir rüya anlatan kimseye hayırlı olsun deyip uzak durun. Rüyası doğru olsa bile anlattığı için işin bozulacağından şüpheniz olmasın.

Rüyada caminin yıkıldığını görmek

Hayra alamet değildir, din bilgilerinin kaybolacağına, sahte din adamlarının türeyeceğine ve sonuç olarak; deprem, sel gibi tabi afetlere ve salgın hastalıklara işaret eder. Tedbir alasınız diye ikaz ediliyor size.

Rüyada cami kapısı görmek

Rüyada kapı görmenin bir çok farklı tabiri vardır, eğer bu kapı cami kapısı ise kapalı mı açık mı bu hatırlayın. Kapı kapalı ise kapıyı çalın, açık ise içeri girin. Camiler Allahü tealanın evidir, kapısı da kapısıdır. Men dakka bâbel kerîmi infeteha; kerimlerin kapısı çalınırsa kapı açılır. Aslında pek fazla tabire ihtiyaç olmayan bir rüya öyle değil mi.

Rüyada camide tanıdık görmek

Sizin içinde gördüğünüz kimse içinde iyidir. Fakat uygunsuz şekilde görmek o kişi hakkında bir şüpheyi akla getirebilir. Fakat kesin hüküm verilmez, şeytanın bir vesvesesi olabilir.

Rüyada cami temizlemek anlamı

Cami temizlemek batın-i yani manevi olarak, kalb temizliği ile beraber zahirin bedenin temizlenmesine işaret eder. Peki bu nasıl olur, güzel ahlak ve insanlara iyilik etmek dua almaya vesile olur.

Dua alan bir mümine Allahü teala maddi ve manevi her kapıyı açar. Bu işte devamlılık esastır, devam ettikçe Allahü tealada nimetini çoğaltarak devam eder.

Rüyada camide kalabalık görmek

Caminin kalabalık olaması, toluma ve devlet başkanına işaret eder, çok hayırlı bir rüyadır. Devlet başkanının iyiliği kadem kademe topluma yansır. Bu rüyanın size gösterilmesi devlet başkanına yakın olmanızı veya olacağına delalet edebilir.

Rüyada eski cami görmek

Yakında sizin için çok iyi olacak bir yolculuğa delalet ediyor olabilir. Eski cami nesil yani soy itibarı ile asil bir aileye mensup olduğunuza da işaret eder. Direk veya dolaylı uzak akrabadan sürpriz bir habere veya menfaate işaret eder.

Rüyada beyaz camin görmek

Yani dostlar ve yardımcılara sizden onlar, onlardan size menfaate, işaret eden bir rüyadır. Rüyada beyaz renkli cami sizi hayrette bırakacak güzel gelişmelere de işaret eder. Kendinizi dünya işleri için hiç zorlamayın, takva yolunu seçin, rızkınız zahmetsiz ve elemsiz gelsin.

Rüyada mezarlık görmek ne anlama gelir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.