Rüyada cin görmek ne anlama gelir Rüyada insan kılığında cin görmek

0 149

Rüyada cin görmek, pek hayırlı değildir. Maddi ve manevi sıkıntıların bazısı cinnilerdendir, islamiyetin dışında kalan her şey, azab-ı ilahi olur. Cinler insanoğluna zarar veren yıkıcı ve yakıcı şeylere işaret edebilir. Cinlere karşı en tesirli silah Kelime-i temcid ‘’La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim’’ okumaktır.

  • Rüyada cin görmek ve korkmak ağlamak
  • Rüyada cin görmek dua okumak
  • Rüyada cin musallat olduğunu görmek
  • Rüyada cin çocuğu görmek nedir
  • Rüyada insan kılığında cin görmek ne demek
  • Rüyada sürekli cin görmek ne anlama gelir
  • Rüyada cin şeytan görmek ne anlama gelir
  • Rüyada erkek cin görmek ne anlama gelir

Rüyada cin görmek ne anlama gelir

Rüyada cin gördüğünün farkında olan ve cinlerle mücadele eden kimse, Onlara galip gelir. Rüyada cinniler ile iş yapmak anlaşmak harama ve günaha dalmaya işaret edebilir. Cinnilerin müslüman olanları nadir görünürler. Kafir olanları her fırsatta kendilerini göstermeye çalışırlar.

Rüyada iyiliği emreden, öğreten veya ilmi bir meselde yardımcı olan müslüman cin olabilir. Fakat kafir cinlerde bunu yapabilir ki genelde öyledir. Sizin güveninizi kazandıktan sonra, aynı kötü arkadaş gibi size yanlış işler yaptırabilir. En doğru yol işin başında sakınmaktır.

Cinniler kibirli ve cahil mahluklardır, devamlı bir birleri ile de savaşırlar.  Hiç ummadığınız bir boşluktan faydalanmak isterler. Hiç sebesiz nedensiz musallat olabilirler. İnsanlara olan hased, yani kıskançlıklarından saldırabilirler. İnsanların sayısın 10 katından fazladırlar. Ayet-el Kürsi okuyunca hemen dağılırlar.

Rüyada cin musallat olduğunu görmek

Rüyada cin görmeniz size ve sizin vasıtanız ile bir başkasına sıkıntı vermenin ön hazırlığı olabilir. Özellikle insanlara faydalı bir iş yapacaksanız bunu bozmak ister. Cinnilerde aynı suç çeteleri gibi etkisi altında olan insan sayısını arttırmak isterler.

Yatıya kaldığınız bir evde, misafirlikte, O evin veya sahiplerinin koruyucusu olan cinniler sıkıntı verip sizi kaçırtmaya çalışabilir. Sıkıntı verilen kişi fasık günahkar biri ise musallat olan müslüman cinlerdir. Salih bir müslüman ise sıkıntı veren kafir cinnilerdir.

Fakat tekrar hatırlatalım kafir cinler müslüman gibi görünerek size iyilik yapabilirler. En garanti yol uzak durmaktır. Her an sizi mahcup edecek günaha sokacak hatta küfre düşürecek iş yapabilirler, yaptırabilirler, dikkat edin. Şunu unutmayın hiç bir cinci hocadan kalıcı menfaat göremezsiniz.

Cinlerden korumak için dualar linki tıklayın.

Rüyada cin Görmek ve korkmak ağlamak nedir

Şunu unutmayın rüyada cin görmekte, dikkat edilecek şey sizi korkutarak veya güzel görünerek etkisi almaya çalışır. Cinniler çok hızlı hareket eder, insana çarpınca hemen ölürler. İşte bu ölen cinninin yakınları sizden intikam almaya sizi korkutmaya çalışabilir. Daha fazlasınıda yapamazlar.

Bu mahluklar daha ziyade saf kalbi insanlara musallat olurlar. Kendileri gibi cin fikirli insanlara pek fazla tesir edemezler. Saf kalpli duygusal insanların üzüntülü ve hassas anlarını kollarlar. Zaten ağlama yatkın halde bulunan insanın rüyasına girebilirler ve acıyı derinleştirirler.

Bu şekilde olan zaafiyet sahibi olan insanlar yatarken okunacak dualar bildirmeli öğretilmeli. Cinlerden kurtulmak için okunacak dualar, linki tıklayın.

Rüyada cin görmek ve Besmele Çekmek

Gece vakti dışarı çıkarken, özellikle dışarı sıcak su dökmek. Çöp atmak gibi onlara zarar verecek iş yapmayın. Yapmanız gerekiyorsa evvela besmele çekip ikaz edin. Cinniler, insanlardan artan bazı yiyeceklere müsadelidir. Çöp ve mezbele yerleden geceleri uzak durun.

Rüyada cin görüp besmele çeken kimsenin rüyasından hemen kaçar. Rüyada besmele çeken bir kimse imanlı bir insandır. Rüyada besmele çekmek  Allahü tealanın rahmetine ve rızasına kavuşmaya işaret eder.

Rüyada besmele çeken kimsenin malını ve Allahü teala zaradan korur ve artırır.

Rüyada cin çocuğu gördüm nedir

Cinler öleceği zaman insanlar gibi yaşlanmaz, gençleşir ve en son çocuk bebek halini alıp ölürler Çocuk olanları pek insanlara görünmezler, çünkü cinler insanlardan korkarlar. Cinler insan, çocuk  hayvan veya başka şekillere girebilirler. Sizi kandırmak etkilemek içinde böyle görünebilirler.

Cin çocuğu görmek gizemli, çok seyahat eden yaramaz ve şımarık kimseler ile arkadaşlık yapmaya işaret edebilir. Sonu pişmanlık ve mahcubiyet olan işlerdendir. Onları yönetecek ilim ve kudretiniz yoksa size zarar verebilirler.

Rüyada insan kılığında cin görmek ne demek

Aynı şekilde cinler canlı cansız eşya dahil her kılığa girebilirler. Cinler ile şeytan hava ve ateşten yaratılmıştır. Cinlerde hava, şeytan da ateşten unsuru daha fazladır. Rüyamızda çevremizde gördüğümüz bir çok şey bu cinniler olabilir fakat fark etmeyiz. Kendilerini fark ettirmek, korkutmak veya alay etmek için insan veya hayvan şeklinde görünebilirler.

Cinnilerin müslüman olanları dahi günahkardır. Besmelesiz konulan şeyleri yerler ve besmelesiz konulan eşyaların yerlerini değiştirirler. Rüyada görmek ise besmelesiz yemek yediğinizi gösterir. Yani o yemek ile beraber insanın içine girerler dolaşırlar mikrop şeklinde tahlillerde görünebilirler.

Doktora gittim kansersin dedi, sonra ağzı dualı mübarek bir zata okuttum tekrar filim çekildim hiç bir şeyim kalmamış doktorda şaşırdı diyenler vardır İşte o tahlil sonucuna etki eden cinnilerdir, mikrop virüs veya hücre şeklini alırlar. ( Allahü teala salih müslümanlara, cinlerden ve başka sebelerden hasıl olan  hastalıkları da tedavi edecek firaset  vermiştir. )

Rüyada sürekli cin görmek ne anlama gelir

Cinniler rüyada sizi yere yıkmışlarsa Onlardan zarar görebilirsiniz. Hile yolu ile bir zarar söz konusu olabilir. Faiz yiyen biriyseniz derhal bu işten vazgeçin. Cin tayfası bazen günahkar suç çetesi harami liderinin, elemanlarına da delalet edebilir. İkazdır uzak durun.

Yani rüyayı gören bozuk kötü birinin manevi savunması yoktur. Elbette cinniler ve şeytanlar musallat olacaktır.Karada ve denizde yolculuğa, hırsızlığa, bidat işlenen ve dine zarar veren yerlere gitmeye. Şarkı türkü, şarap içmeye dünya ve ahiretini harap etmeye ve helak olmaya işaret edebilir.

Rüyada cin şeytan gördüm ne anlama gelir

Psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıkların bir çoğu cinnilerden gelebilir. İslamiyetin sahasının dışı olan her yer mayınlı arazidir. Cinler insanoğluna zarar veren yıkıcı ve yakıcı olan her şeye işaret edebilir.

Rüyada erkek cin gördüm ne anlama gelir

Daha çok kadınlara musallat olur, tıpkı cin kızının erkeklere görünmesi gibi. Erkek cin görmek ondan zarar görmeye işaret eder. Menfatci cinci hocalara gitmek ise olayı derinleştiren daha karmaşık bir hale getirir. Kurtulmanın yolları ve zararından korunmak için din kitablarında bildirilen sahih ayet ve hadis ve duaları okumaktır.

Rüyada korkmak ve ağlamak ne anlama gelir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.