Rüyada evlenmek görmek Gerçekte evliyken rüyada başkasıyla evlenmek

0 40

Rüyada evlenmek görmek; ev alana ve evlenene Allahü teala yardım eder derler. Sevaba, günaha, ortağa, makama ve evlenmeye. Mal edinmeye veya kaybına, hastalığa, şifaya, ölüme işaret edebilir.

Konu başlıkları;

  • Rüyada evlenmek istemek ne demek
  • Rüyada evlenmek istemek ama evlenememek
  • Rüyada evlenmek istememek ağlamak nedir
  • Rüyada tanıdık biriyle evlenmek neye işaret
  • Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek ne demek
  • Rüyada evli birinin başka biriyle evlendiğini görmek
  • Rüyada evli kadının tekrar evlenmesi ne demek

Rüyada evlenmek görmek ne anlama gelir

Rüyada evlendiği görülmek, çok farklı manalar ile yüklüdür. Size uygun en doğru tabiri yakalamanız için hatırladığınız diğer şeyleride not edin.  Mesela ev, araba, altın gibi nesneler. Anne, baba, akraba ve patron gibi kişiler.

Rüyada dine uygun evlilik yapmak, dünyada layık olduğu hak ettiği şeylere kavuşmaya işaret eder. Uygunsuz evlilik görmek ise layık olmadığı makama. Hak etmeden elde edilen dünyalık mala işaret eder. Sonu pişmanlıktır.

Rüya gören kişi sıkıntı ve borç içindeyse biri ise evli olsun bekar olsun sıkıntı ve borçtan kurtulmasına işaret ediyor olabilir. Buraka dikkat edilcek şey şudur; iş potansiyeliniz olan kişilere hased etmeyin sıkıntılarınızın bittiğini göreceksiniz.

Zengin birinin rüyada evlenmesi yeni  sorumluluk ve külfetli işlere işaret eder. Gayrimüslim veya dinsiz bir kadın ile evlenen, kimsenin işinde hayır ve bereket olmaz. Ölmüş biri ile evlendiğini gören kimse hiç ummadığı anda bir menfaate kavuşur.

Rüyada evli birinin başka biriyle evlendiğini görmek

Bu rüyayı bir bayan görürse hayırlı muradlarına nail olur. Evli veya bekar genelde kadınlar için iyi bir rüyadır. Evli erkeğin evlenmesi, hanımının hastalığına veya mal kaybına işaret edebilir.

Erkeğin manevi durumu rüyada belirleyici olur.  Dindar bir erkek için dünya ve ahiret kazancına işaret eder. Fasık günahkar biri için tövbe etme fırsatına işaret eder. Veya daha fazla günaha dalar ve kendini helak eder.

Rüyada evli kadının tekrar evlenmesi ne demek

Ölmüş birisi ile evlenen bayanın işleri darboğaza girebilir. Tanımadığı yaşlı bir adam ile evlenmesi hayırlıdır, rahata ve feraha erer. Hamile bayan için erkek çocuğuna işaret edebilir.

Rüyada evli çiftin tekrar evlenmesi

Karı koca beraber alacakları arazi veya arsaya yada miras malına. Düşmana ve hased edenlere üstün geleceklerine işaret eder.

Rüyada evlenmeyi istemek ne demek

Bekar binin bu rüyayı görmesi normal. Rüyadaki detaylar ve evlenme isteğinin uyandıktan sonra daha da artması teşviktir. Evli birinin bu rüyayı görmesi ise mesleki alanda çıkacak bir fırsata işaret eder. Başka tabirlere göre arsa satınalma niyetine ve isteğinize alamettir.

Rüyada evlenmeyi istemek ama evlenememek

Evli biri için yapmak istediği işe hanımı, ortağı veya amiri yapmak istediği bir şeyde mani olacağına. Sıla-i rahm akraba ziyaretini kesmeye işaret eder. Bekar kimse ise rüyada evlenmek istemesi hayırdır, muradına nail olur.

Rüyada tanıdık biriyle evlenmek neye işaret

Mahrem akrabalardan biriyse Onların reisi olacağına. Namahrem birsi ise, rüyanın ve sizin durumunuza göre, zarar olacak iş ortaklığına veya mal kaybına işaret edebilir. Sultanın hanımı ile evlendiğini görmek, liyakatli ise bir yere sultan (idareci) olur.

Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek ne demek

Rüyada tanımadığı kişi ile evlenen hasta kimse iyileşir. Kendisi için hayırlı olcak sürpriz gelişmelere ve maddi manevi hayra erişir. Farklı tabiri erkek tanımadığı bir kadın ile evlenmesi, ağır hastalığa ve vefatına işaret edebili.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.