Rüyada pazar görmek ne anlama gelir Rüyada pazarda tezgah açmak

0 149

Rüyada pazar görmek kazancın artmasına, pazar yerinden alışveriş yapmak iktisatlı olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanın şekline ve rüyayı görenin haline göre farklı tabirleri vardır.

Rüyada pazar görmek ne anlama gelir

Rüyada mahalle pazarı görmek biraz sıkıntı ve endişe içinde olduğunuza delalet etsede, ayrıntılar size çıkış yolunu gösterecektir. Düzensiz ve karışık bir pazar görmek sıkıntıların geçici olduğuna işaret eder. Panayır tarzı yani daha büyük ve geniş bir pazar, kazancınızın artacağına ferah bir hayat süreceğinize işaret eder.

Çeşitlilik, yiyecek, emtia veya başka mallar, iş ve sosyal hayatınızdaki önemli gelişmelere işaret eder. Belli bir ürünün öne çıkması ise, o ürün veya temsil ettiği şeye alakanızı gösterir. Ticari veya ummadığınız bir şekilde zahmetsiz bir kazanca delalet edebilir.

Rüyada Pazar Görmek imam nablusi

Rüyada pazar geçim darlığı ve ihtiyac sahibi olmaya işaret eder. Fakat kim ihtiyaç sahibi değilki, rızık mukadderdir endişe etmeyin. Rızkın en büyük sebebi doğru kılınan namazdır, namaz kılan kimse asla muhtaç kalmaz, zelil ve rezil olmaz.

Bir pazar yerinde bir şeyler satın aldığını gören kimse masrafa girer, elinden para çıkar. Pazar yeri kişinin dünyasına işaret edebilir. Pazarın büyük, küçük, düzenli veya düzensiz olması dünya işlerine delalet eder. Dünyası mamur olanın ahireti harap olabilir. Fakat biraz gayret ile dünyasıda, ahiretide mamur olabilir.

Rüyada pazar yeri görmek ihya

Pazar yeri fitne, çalkantılı günlere, günaha girmeye, hile ve altatıcı dünyaya delalet edebilir. Gıda maddelerinin toptancıların satın alıp saklamasına ve fiyatları yükseltmesine (ihtikar) günahına işaret eder. Pazarcı için pazar yeri görmek helal rızka ve hayırlara delalet eder.

Rüyada pazardan geldigini görmek

Rüyada pazarda alışveriş yapmak ve eve dönmek iktisatlı davranmak için bir uyarıdır. Ne aldığına bağlı olarak farklı tabirleri vardır. Süt ürünleri rızka ve ilme, sebze zenginliğe meyve çeşitleri gecici veya kalıcı mala işaret eder. Rüyada tatlı meyve ve özellikle kuru meyve fakirlikten kurtulmaya delalet eder. Yaş veya ekşi meyve geçici az bir mala işaret eder. Bakliyat alan çok hayırlara kavuşur ve daima herkes için iyidir.

Rüyada pazara gittiğini görmek ne demek

İşi ve vakti kıymetli olan kişinin rüyada için pazara gitmesi sözü geçen şanı yüksek itibarlı ve çok  hayırlı olacak kimseye işaret eder. Rüya sahibi işsiz veya fakir kimse ise, kendisini refaha çıkaracak bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada pazarda tezgah açmak ne demek

Salih bir müslüman için Allah dostu olmaya, helal lokma arayan için helalden gelecek rızka işaret eder. Günahkar ve kibirli kimse için tövbe vaktinin geldiğine delalettir. Rüyayı gören kimse ehli ise şan ve şerefe nail olur. Pazar çarşı mescid ve camilere de delalet eder, dolaysıyla rüyada cami görmek tabirinede bakmalıdır.

Rüyada sebze pazarı görmek nedir

Rızka, nasibe çoluk cocuğa ve uzun ve ferah ömürlü olmaya işaret eder. Yeşil sebze daima hayra yorulur, hasta kimsenin rüyada sebze görmesi şifa bulacağına işaret eder. Fakir ve borçlu kimse rüyada yeşillik görürse borcunu öder. Gam ve kederden kurtulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.