Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir Rüyada taşlı yüzük takmak ihya

0 204

Rüyada yüzük görmek, akranları arasında öne çıkacak kimseye yorulmalıdır. Ayrıca evlilik, çocuk veya nafakadan sayılan ev, araba yada mesleki bir imkana sahibi olabilirsiniz. Rüyada görülen ve öne çıkan şeyler size birşeyler anlatır, yazımızda bulacaksınız.

Rüyada yüzük görmek ne anlama gelir

Dininiz islamda erkekler gümüş yüzük takabilir, kadınlar ise hem gümüş hem de altın yüzük takabilir. Rüyada yüzük görmek islami tabirleri arasında erkeklerin altın yüzük takması gerçek hayattaki gibi her rüyada kötü yorumlanmaz. Rüyaların aynen gerçek hayattaki karşılığına göre yorumlanması yanlıştır. Rüya aleminde görülen şeylerin karşılığı bire bir değildir. Bu sebeb ile rüya tabirlerine ilm-i tabir denilmiştir.

Rüyada yüzük görmek imam nablusi

Rüyada yüzük taktığını görmek, madeni yapısına göre yorumlanır. Maddesi belli değil veya değeriz bir şeyse içinizdeki şüpheler ve bidat itikadına işaret edebilir. Bu durum size bir ikazdır, muhasebeizi yapın ve tövbe edin.

Hatırlayamadığınız durumlarda eğer normalde gümüş takıyorsanız veya önceden  gümüş yüzük kullandıysanız gümüş olarak kabul edin. Böyle bir durumda karşınıza sürpriz şekilde ev veya araba alma fırsatı çıkabilir.

Rüyada gümüş yüzük görmek

Rüyada gümüş görmek çok hayırlıdır, ticaret yapan için ticaretinde dinini kayıran hak ve hukuku inada (kul hakkına) dikkat eden kimseye işaret ede. Birden fazla çokça gümüş yüzük gören bayanlar için hayırlı mülk ve mallara delalettir.

Hamile bayanlar için, hayırlı evlada, namaz kılmaya, (zikir ve tespih) Allahü tealanın rızasına ermeye işaret eder. Dünya rızkının en büyük sebebi namazdır, dolayısıyla rızkın helal ve bol olmasına ve ahiret saltanatına işaret eder.

Rüyada altın yüzük taktığını görmek

Altın erkekler için cennet takısıdır, kadınlar için hem dünya hem de cennet takısıdır. Kadının altın takması yine helali olan erkek içindir. Rüyada altın yüzük takan erkek, fasık kötü birisi ise tövbe edeceğine delalet eder.

Rüyada altın yüzük takmak, ehli için altın yüzük büyük meziyet ve şereftir. Tüccar için çok kazanç, ilim ehli abid için cennet nimetlerine delalet eder. Altın yüzük ayrıca, çok çalışkan ve mesleğinde öne çıkacak kimseye işaret edebilir.

Bir hanım rüyada altın yüzük veya ziynet eşyalarını, yabancı erkeklerin içinde taktığını görmesi hayır ve hasenata işaret eder. Fakat gerçek hayatta asla rüyadaki gibi olmamalı.

Rüyada demir yüzük görmek ve takmak

Zayıflıtan ve sıkıntıdan sonra gelen kuvvete delalet eder. Demir yüzük dünya için kuvvete, ahiret için cehennem azabına işaret eder. Dolayısıyla dünyada güç kuvvet ve zenginlik, ahiret kazanmaya sermayesi yapılmaz ise tehlikelidir.

Rüyada taşlı yüzük Takmak imam nablusi

Çocuk ile tabir olunur, parmağında taşlı yüzük gören kimsenin evladı kedisine bağlı olur. Büyük bir inci ise erkek çocuğa, küçük ise kız çocuğuna işaret eder. Ayrıca parmağında tek taşlı yüzük görmek dine dönmeye delalet eder.

Eğer yüzükte taş yeri boş kalmış ise çocuğunuz ile yaşayacağınız problemlere işaret edebilir. Bu çoğu zaman evlilik yolu ile sizinden uzak kalacağı şeklinde anlaşılabilir. Taşın yeri belli yine size dönecektir, fakat ne şekilde döneceği de çok önemli.

Rüyada tektaş yüzük görmek ne anlama gelir ihya

Dini veya dünyevi bir meselede uzman birine danışacağınıza delalet eder. Size verilen cevaba bakın danıştığınız kişinin menfaatine bir durum söz konusu değil ise kabul edin.

Rüyada nişan yüzüğü takmak imam nablusi

Bekarlar için evliliğe, iş hayatında ortaya çıkacak sürpriz gelişmeye ve ani karar verme mecburiyetine işaret eder. Danışma konusunda ne yapılacağınız yukarıda yazdık.

Rüyada yüzük bulmak ne anlama gelir

Rüyada yüzük Bulmak, beklen bir haberin ansızın ve daha erken gerçekleşeceğine işaret eder. Mutlu ve sevinçli olacağınıza, örneğin hastanın beklenende daha çabuk iyileşeceği bir müjde olabilir. Borcundan dolayı korku ve endişe içinde olan kimse için sürpriz bir gelişme de olabilir. Elbette hayırlı bir kısmette olabilir.

Rüyada birinin yüzük verdiğini görmek

Yüzük bulmak tabirine yakındır, oradan da istifade edebilirsiniz. Pek tabire ihtiyaç olmayan bir rüyadır. Fakat yüzüğün şekline ve madenine bakın ve yukarıdaki tabirleri tekrar gözden geçirip en doğru yorumu yapın. Sürpriz gelişme ve haberlere işaret ettiği açıktır. Ev sahibi olmaya, araba, miras, evlilik, çocuk veya hayırlı kazançlara delalet edebilir.

Rüyada başkasının yüzük çıkardığını görmek

Genelde olduğu gibi çıkan ve yoruma muhtaç olmayan bir rüya olabilir, fakat siz yinede hayra yorun. Emriniz veya etkiniz altında olan çocuğunuzun yada yakınınız ise ve evlilik işi ise ve bir itiraz varsa, bu rüyayı görebilirsiniz. Temenni veya ümit ile halletmekte ısrarcı olmayın.

Başka yorumlarda ise iş ortaklığı veya takım çalışması gibi eğer bir şekilde bir arkadaşınızı yüzük çıkarırken gördüyseniz, tedbir alın. Fakat bu tedbir kırıcı olmamla işin aksamamsı yönünde olmalı. Çünkü bu her zaman hainlik şeklinde olmaz bir zaruret olabilir. İleride tekrarda bir araya gelebilirsiniz, radikal olmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.